Reagujte bez životopisu

Barman

LOKATRADE s.r.o.

Miesto práce
Klokočina, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.+ bonusy 100€ az 250€ +stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu barmanky-servírky v zrekonštruovanom zariadení CORGOŇ CLUB 2003. Náplňou práce je príprava a výdaj nápojov ,čistota, prevádzka je bez obsluhy .
-chuť pracovať
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-komunikatívnosť

-prijmeme aj nevyučenú silu, ktorú zaškolíme.
-bonusy
- ľudský prístup k zamestnancom

CORGOŇ CLUB 2003 sa nachádza v Nitre/Klokočina,v budove obchodného centra Sandokan

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť ,ktorá viac ako 25 rokov prevádzkuje bary.
Poskytujeme kvalitný servis pre klientov a stále sa zdokonaľujeme .
Ak máš chuť na sebe pracovať aj ty ,pridaj sa ku nám do tímu.
Sme schopní vyškoliť aj nezaučeného uchádzača/ku.
ID: 3845654  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.