Kuchár vo Vysokých Tatrách, reštaurácia Spitz s možnosťou ubytovania

Lokal Tatry s. r. o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
1 700 - 1 800 EUR/mesiacpresne platové podmienky upresnime na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava jedla podľa stanoveného jedálneho lístka

• Zodpovednosť za kvalituservírovaneho jedla

• Udržiavanie poriadku na pridelenom úseku

• Dodržiavanie hygienických zásad haccp

• Kontrola skladových zásob

• Normovanie jedla

Odmeny z predaja

Ubytovanie

Práca v novozrekonštruovanej kuchyni s modernými spotrebičmi

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov o zamestnanie budeme postupne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, hotelierstvo

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita

Dochvilnosť

Kolegialita

Zodpovednosť

Naša reštaurácia funguje 4 rok a nachádza sa vo Vysokých Tatrách.
Reštaurácia je komplet zrenovovaná, v krásnom novom prostredí na vysokej úrovni. Snažíme sa odprezentovať Vysoké Tatry vynikajúcou atmosférou, dobrým jedlom a nadštandartnými službami, ktoré presvedčia nášho zákazníka aby sa ku nám znovu vrátil.
Sme sučasťou spoločnosti, ktorá prevádzkuje reštaurácie a kaviarne po celom slovensku.
Radi uvítame nových zamestnancov, ktorých práca je zároveň aj ich záľubou. Ak chceš byť v nášom tíme radi ťa v ňom privítame.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4619059  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac