Можливість для людей з України

Barman/barista v reštaurácii Spitz v Starom Smokovci s možnosťou ubytovania

Lokal Tatry s. r. o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Od 1 300 EUR/mesiacPresne platové podmienky upresnime na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventúra tovaru
-udržiavanie čistoty na prevádzke
-servírovanie nápojov
-vynikajúca znalosť nápojového lístka
-príprava baru na každodennú prevádzku
-príprava kávových špeciálov a naši drinkov
-udržiavanie čistoty
-dodržiavanie základných pravidiel a receptúr
-komunikácia a spolupráca v tíme
-udržiavanie chodu baru podľa štandardov
- tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom
- profesionálne správanie podľa nastavených štandardov

Ubytovanie
Školenia na novodobé trendy v gastronómii
Odmeny z predaja

Ak máš chuť robiť v centre Vysokých Tatier v krásnej novozrekonštruovanéj reštaurácii v okolí nádhernej prírody, hľadáme práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Flexibilita
Kolegialita
Dochvilnost

Naša reštaurácia funguje tretí rok a nachádza sa vo Vysokých Tatrách.
Reštaurácia je komplet zrenovovaná, v krásnom novom prostredí na vysokej úrovni. Snažíme sa odprezentovať Vysoké Tatry vynikajúcou atmosférou, dobrým jedlom a nadštandartnými službami, ktoré presvedčia nášho zákazníka aby sa ku nám znovu vrátil.
Sme sučasťou spoločnosti, ktorá prevádzkuje reštaurácie a kaviarne po celom slovensku.
Radi uvítame nových zamestnancov, ktorých práca je zároveň aj ich záľubou. Ak chceš byť v nášom tíme radi ťa v ňom privítame.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4594482  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac