Manažer reštauracie vo Vysokých Tatrách s možnosťou ubytovania

Lokal Tatry s. r. o.

Miesto práce
Starý Smokovec 18095, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za bezproblemový chod celej reštauracie.
Znalosť a kontrola technologiskych postupov jedál a napojov.
Riešenie vzniknutých problemov na pracovisku.
Riesenie vzniknutých stažnosti zakaznikov.
Dobržiavannie HACCP.
Ovladanie pokladničného systému.
Zostavovanie cenových ponúk na eventy.
Zadelenie úloh na pracovisku.
Kontrola skladového hospodárstva.
Kontrola denných tržieb.
Optimalizovať nákladov.
Prijímanie a školenie zamestnancov.
Komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi.
Tvorivosť a kreativita pri sledovaní nových trendov.
Tvorenie jedalného a sezoneho menu v spolupráci so šefkuchárom.

- dobré platové podmienky
- odmeny z predaja pri splnenom hospodárskom výsledku
- príspevok na ubytovanie
- školenia a profesionálny rozvoj
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dynamickom prostredí

Hľadáme práve teba, ktorý povedie našu reštauráciu k úspechu a progresu.
Ostatné informácie budú poskytnuté na osobnom pracovnom pohovore.
Prosím životopis posielať na mail a my Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Fakturacie - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

flexibilita
dochviľnosť
zodpovednosť
ustretovosť
prirodzená autorita

Naša reštaurácia funguje 4 rok a nachádza sa vo Vysokých Tatrách.
Reštaurácia je komplet zrenovovaná, v krásnom novom prostredí na vysokej úrovni. Snažíme sa odprezentovať Vysoké Tatry vynikajúcou atmosférou, dobrým jedlom a nadštandartnými službami, ktoré presvedčia nášho zákazníka aby sa ku nám znovu vrátil.
Sme sučasťou spoločnosti, ktorá prevádzkuje reštaurácie a kaviarne po celom slovensku.
Radi uvítame nových zamestnancov, ktorých práca je zároveň aj ich záľubou. Ak chceš byť v nášom tíme radi ťa v ňom privítame.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Chylo
E-mail: poslať životopis
ID: 4235685  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac