Можливість для людей з України

Web developer

LOKAL SYSTEM, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacOdmeny za úspešne projekty, príspevky na rekreáciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do teamu hľadáme Fullstack developera alebo Backendistu, ktorý bude pracovať na weboch a webových aplikáciách použitím Python, Djanga, Elasticsearch, JS, SASS a CSS.

Vyvíjame vlastné platformové riešenia a interné systémy pre firmy. Sú postavené na ostrieľaných a rapídne rastúcich technológiách Python v kombinácii s Django frameworkom a ElasticSearch-om. Buildy a deployment na staging alebo produkciu riešime pomocou GitHub.

Používané technológie:
- Python
- Javascript
- GIT
- HTML, CSS
- Django
- PostgreSQL
- Elasticsearch
- Docker
- Vue

Ak ťa ponuka zaujala prosím pošli nám svoje CV a budeme ťa kontaktovať. Hľadáme zamestnancov, živnostníkov aj brigádnikov na plný ale aj skrátený úväzok.

Prípoj sa k nám v Bratislave v Liptovskom Mikuláši alebo aj REMOTE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, webové technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Web development

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť venujúca sa tvorbe interných systémov a platformových riešení pre biznis
ID: 4366079  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac