Stavebný inžinier/Technický architekt

Lokal Architekti, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 200 EUR/mesiac• závisí od výkonu, skúseností a znalostí + možné odmeny, motivačná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme projektanta/technického architekta, ktorý je zorientovaný v projektovaní stavieb a čo to už zažil.
• komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií od prvej štúdie po realizáciu (AŠ, DÚR, DSP, DRS, AD)
• aktívna spolupráca s projektantami jednotlivých profesií
• koordinácia projektu a autorský dozor počas realizácie

• tvorivá, niekedy samostatná avšak zodpovedná práca na výnimočných projektoch pre významných developerov na trhu (mestotvorné projekty väčšej mierky)
• rôznorodosť práce (návrh / štúdia / projekt / realizácia)
• flexibilný pracovný čas
• po dohode možnosť práce z domu
• stabilné zázemie, príjemné pracovné prostredie
• profesionálny a priateľský kolektív
• odborné školenia (Revit, Navisworks)
• zahraničné a domáce teambuildingy a firemné akcie
• finančný benefit suplujúci platenú dovolenku
• kvalitné HW a SW vybavenie samozrejmosťou
• zabezpečené občerstvenie / káva, čaj, minerálka
• piatkové firemné raňajky s kolektívom
• firemný paušál

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame zasielať e-mailom na [email protected].
Záujemcov žiadame o uvedenie súhlasu so spracovaním a archivovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra a stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Adobe - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-3

Počet rokov praxe

3

Znalosti:
- Práca v programe Autodesk Revit - podmienka
- orientácia v projektovej dokumentácii
- znalosť základných stavebných technológií, materiálov a ich vlastností
- znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- prax na podobnej pozícii min. 3 roky podmienkou
- dobré komunikačné zručnosti, technické a kreatívne myslienie
- vodičský preukaz: B (aktívne vedenie motorového vozidla)
- proaktívnosť, zodpovednosť a ochota vzdelávať sa

Sme spoločnosť založená v roku 2019 orientovaná na projekčnú činnosť hlavne metodikou BIM.
Naša spoločnosť je zameraná na spracovanie komplexných dokumentácii všetkých stupňov vývoja projektov. Pracujeme prevažne na stredne veľkých a veľkých mestotvorných investičných projektoch alebo ich častí metodikou BIM.
Snažíme sa ponúknuť jednotlivcom, rodinám a developerom nadštandardný prístup s jasným výsledkom usmernenia, zhmotnenia predstáv o architektúre a funkčnosti. Referenciami a výsledkom tejto snahy sú mnohé stavby, ktoré funkčne, esteticky a vizuálne reprezentujú našu prácu či v podobe spracovaných projektov alebo zrealizovaných stavieb.

Kontakt

ID: 4820535  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac