Stavebný inžinier/Technický architekt - Reviťák

Lokal Architekti, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiac• závisí od výkonu, skúseností, znalostí • odmeny za kvalitne zvládnuté úlohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme projektanta/stavebného inžiniera/technického architekta, ktorý je zorientovaný v projektovaní stavieb a čo to už zažil.
• komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií od prvej štúdie po realizáciu (AŠ, DÚR, DSP, DRS, AD)
• aktívna spolupráca s projektantami jednotlivých profesií
• koordinácia projektu a autorský dozor počas realizácie
• digitálny projektový manažment

• tvorivá, samostatná avšak zodpovedná práca na výnimočných projektoch pre významných developerov na trhu
• rôznorodosť práce (návrh / štúdia / projekt / realizácia)
• flexibilný pracovný čas
• po dohode možnosť práce z domu
• stabilné zázemie, príjemné pracovné prostredie
• profesionálny a priateľský kolektív
• odborné školenia a podpora profesijného rastu v skúsenom kolektíve
• spoločné teambuildingové akcie
• dovolenky podľa Zákonníka práce
• kvalitné HW a SW vybavenie samozrejmosťou
• zabezpečené občerstvenie / káva, čaj, minerálka
• firemný paušál

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame zasielať e-mailom na [email protected].
Záujemcov žiadame o uvedenie súhlasu so spracovaním a archivovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Adobe - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-2

Počet rokov praxe

2

Znalosti:
- Práca v programe Autodesk Revit - podmienka
- orientácia v projektovej dokumentácii
- znalosť základných stavebných technológií, materiálov a ich vlastností
- znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- prax na podobnej pozícii min. 1-2 roky podmienkou
- dobré komunikačné zručnosti
- vodičský preukaz: B (aktívne vedenie motorového vozidla)

Sme spoločnosť založená v roku 2019 orientovaná na projekčnú činnosť hlavne metodikou BIM.
Naša spoločnosť je zameraná na spracovanie komplexných dokumentácii všetkých stupňov vývoja projektov. Pracujeme prevažne na stredne veľkých a veľkých mestotvorných investičných projektoch alebo ich častí metodikou BIM.
Snažíme sa ponúknuť jednotlivcom, rodinám a developerom nadštandardný prístup s jasným výsledkom usmernenia, zhmotnenia predstáv o architektúre a funkčnosti. Referenciami a výsledkom tejto snahy sú mnohé stavby, ktoré funkčne, esteticky a vizuálne reprezentujú našu prácu či v podobe spracovaných projektov alebo zrealizovaných stavieb.
ID: 4507537  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac