Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu SK-HU-CZ (skupina CE)

LogPark, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
816 - 2 250 EUR/mesiac+ variabilná zložka, upresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na medzinárodnú kamiónovú prepravu na trasách Slovensko – Maďarsko/Čechy - Slovensko. Komunikácia a riadenie podľa pokynov disponenta je v slovenskom jazyku

• stabilné zamestnanie
• víkendy doma
• finančná istota - výplatný deň - 15 deň v mesiaci
• motivujúce osobné ohodnotenie – príplatok za extra vykládku
• mesačný paušál na spotrebný materiál
• úrazové a nemocenské príplatkové poistenie v zahraničí platené firmou
• zabezpečenie prevádzky palivovými kartami a automatické platenie mýta

Svoje životopisy zasielajte na email: [email protected]. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• digitálna tachografová karta
• platné psychologické vyšetrenie vodiča MKD
• lekárske vyšetrenie
• kvalifikačná karta vodiča
• zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita

Sme logistická spoločnosť ktorá ponúka komplexné riešenia v oblasti distribučnej logistiky. Disponujeme vlastným vozovým parkom a skladovým priestorom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4074233  Dátum zverejnenia: 25.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac