Špeditér / Disponent

LogPark, a.s.

Nová cesta 97/6, 925 28 Pusté Úľany, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
možný ihneď
fix 700 EUR / mesiac, plus bonusový systém-upresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v rozvíjajúcej sa spoločnosti a v oblasti dopravy a špedície? Pridajte sa k nám a posilnite náš kolektív. Ponúkame zaujímavú prácu, príjemne prostredie a finančné ohodnotenie adekvátne schopnostiam/skúsenostiam uchádzača. Práca vhodná aj pre absolventa, zabezpečíme kompletné zaškolenie na pozíciu skúseným kolegom a uvedieme Vás do problematiky.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• samostatné plánovanie, organizácia a riadenie vnútroštátnej a medzištátnej dopravy
• koordinácia dokládky a riadenie celovozových prepráv na základe požiadaviek zákazníkov
• komunikácia s dopravcom a zasielateľom
• zabezpečovanie efektívneho vyťažovania vozidiel
• kalkulácie a cenotvorba prepráv, vytváranie ponúk
• trasovanie vozidiel
• riadenie, manažovanie a sledovanie dodržiavania časov jázd a prestávok vodičov a ich kontrola
• sledovanie priebehu prepravy
• riešenie reklamácií
• rozvoj aktuálnych obchodných vzťahov a akvizícia – aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• príjem a analýza objednávok
• administratívne spracovanie prepráv v systéme a príprava podkladov na fakturáciu a súvisiace administratívne práce
• komunikácia najmä v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu a e-mailom
• plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

• služobný telefón, notebook, služobné vozidlo výhľadovo
• pravidelne a včas vyplatená mzda
• presne stanovené odmeňovanie v závislosti od vykonanej práce, provízia z každého zrealizovaného obchodu vyplácaná mesačne
• zázemie stabilizovanej spoločnosti - kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
• práca v príjemnom kolektíve a priateľskej atmosfére
• pohyblivá pracovná doba, neobmedzovanie v práci a možnosť aj práce z domu
• využívanie cudzích jazykov

Svoje životopisy zasielajte na email: [email protected]. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• výborné komunikačné, plánovacie, rozhodovacie a organizačné schopnosti
• logické myslenie
• obchodný duch, asertivita, odolnosť voči stresu
• dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce
• čistý register trestov
• obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie - záujem o obchod a dopravu,
• čestnosť a zodpovednosť v práci
• skúsenosti v špedicií a doprave je výhodou
• aktívny prístup k riešeniu požiadaviek zákazníkov
• odolnosť voči stresu, flexibilita

Výhoda:
• skúsenosti s prácou v programoch Sped, Raal, Timocom výhodou
• prax v oblasti cestnej prepravy a zasielateľstva (špedícii)

Sme logistická spoločnosť ktorá ponúka komplexné riešenia v oblasti distribučnej logistiky. Disponujeme vlastným vozovým parkom a skladovým priestorom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3221389  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix 700 EUR / mesiac, plus bonusový systém-upresnenie na osobnom pohovore