Vodič sk.C

LogPark, a.s.

Nová cesta 97/6, 925 28 Pusté Úľany, Trnavský kraj, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 – 1500 EUR / mesiac, upresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na nákladné sólo vozidlá do 12t na vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu na trasách Slovensko – Maďarsko/Čechy - Slovensko. Komunikácia a riadenie podľa pokynov disponenta je v slovenskom jazyku. Pozícia je vhodná pre vodiča z okolia sídla spoločnosti.

• stabilné zamestnanie
• finančná istota
• motivujúce osobné ohodnotenie – príplatok za extra vykládku
• mesačný paušál na spotrebný materiál
• úrazové a nemocenské príplatkové poistenie v zahraničí platené firmou
• zabezpečenie prevádzky palivovými kartami a automatické platenie mýta

Svoje životopisy zasielajte na email: [email protected]. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Vodičský preukaz

C

• digitálna tachografová karta
• platné psychologické vyšetrenie vodiča MKD
• lekárske vyšetrenie
• kvalifikačná karta vodiča
• zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
• jazda podľa predpisov a dodržiavanie nariadenia ES 561/2006 a dohody AETR

Sme logistická spoločnosť ktorá ponúka komplexné riešenia v oblasti distribučnej logistiky. Disponujeme vlastným vozovým parkom a skladovým priestorom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3221387  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 – 1500 EUR / mesiac, upresnenie na osobnom pohovore