Logopéd, liečebný pedagóg, špeciálny pedagóg , surdopéd

LOGOPÉDIA s.r.o.

Miesto práce
Rešetkova 3, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu logopéda, špeciálneho pedagóga - surdopéda v Ambulancii logopédie v zdravotníckom zariadení v LOGOPEDICKOM CENTRE ASOBI.  Náplňou práce je priama práca s deťmi s narušenou komunikačnou pod odbornou garanciou a supervíziou. Otvorená pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa vysokej školy v študijnom programe logopédia a špeciálneho pedagóga so štátnicou v logopédii a surdopédii. ​

Vzdelávanie zdravotníckeho pracovníka v odbore, možnosť účasti na webinároch a seminároch. Tímová práca v mladom, kreatívnom a odborne zdatnom kolektíve. Príjemné a ľudské protstredie. Zaškolenie a vedenie odborným pracovníkom a práca pod supervíznym dozorom odborného garanta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logopédia, Špeciálna pedagogika, Liečebná pedagogika

​Pozitívny a láskavý prístup k deťom, zodpovednosť, empatia, kreativita, komunikatívnosť a schopnosť spolupráce s tímom. ​

Od uchádzačov o túto pozíciu očakávame, že budú schopní samostatne pracovať a poskytovať:

  • diagnostiku a terapiu narušenej komunikačnej schopnosti u detí a dospelých

  • poskytovať odborné poradenstvo

  • robiť potrebnú osvetovú a preventívnu odbornú činnosť (v súčinnosti s našimi ďalšími oddeleniami).

www.logopedia.asobi.sk

V našom súkromnom Logopedickom centre ASOBI poskytujeme komplexnú starostlivosť deťom s NKS v úzkej spolupráci špeciálnych pedagógov, psychológov, neuropsychológov a klinických logopédov. Prepájaním špeciálno-pedagogických, neuropsychologických, logopedických a fyzioterapeutických intervencií a odborného poradenstva vieme deťom a ich rodičom poskytnúť kvalitnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4845982  Dátum zverejnenia: 3.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac