Pomocnica

Logman s.r.o.

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
795 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné a obslužné práce pri ošetrovaní chorých na dialýze - trojzmenná prevádzka . Pracovník pripravuje a odváža špinavé prádlo do práčovne , dezinfikuje zdravotnícke pomôcky, umýva a dezinfikuje priestory oddelenia, pripravuje stravu a podáva ju pacientom a kŕmi nevládnych pacientov, prezlieka a umýva postele, vykonáva ošetrovateľskú starostlivosť, iné práce súvisiace s prevádzkou dialyzačného strediska podľa pokynov nadriadeného.Do žiadosti o zamestnanie je potrebné uviesť miesto výkonu práce.

Práca v stabilnej spoločnosti, príjemné a moderné pracovné prostredie, najmodernejšie technické vybavenie, výhodné finančné podmienky.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Prosíme uchádzačov, aby sa oboznámili s oznámením o spracúvaní osobných údajov, ktoré je k dispozícii priamo pri poslaní životopisu spoločnosti.Uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor. Do žiadosti je potrebné uviesť miesto výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Bezúhonnosť, zodpovedný prístup k práci, empatia.
Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii výhodou.

Logman s.r.o. je popredným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti pacientom s chronickým zlyhaním obličiek. V súčasnej dobe prevádzkujeme na Slovensku jedenásť dialyzačných centier. V našej starostlivosti sa nachádza približne 750 pacientov, ktorých spokojnosť v krátkodobom aj dlhodobom horizonte je našou trvalou prioritou.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty: Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa: „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť. Pre pacientov. Po celom svete. Každý jeden deň.“
www.nephrocare.sk/o-nas/logman-as.html/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4394478  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 795 EUR/mesiac