Zdravotná sestra

Logman s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Od 950 EUR/mesiacod 950,- € do 1 115,-€ v závislosti od dosiahnutého vzdelania, špecializácie a počte rokov odbornej praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na Dialyzačnom stredisku - dvojzmenná prevádzka. Do žiadosti o zamestnanie je potrebné uviesť miesto výkonu práce .

Práca v stabilnej spoločnosti, príjemné a moderné pracovné prostredie,podpora odborného vzdelania, výhodné finančné podmienky, príplatky za prácu v sobotu a v noci nad rámec zákona.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované. Prosíme uchádzačov, aby sa pre ochranu osobných údajov oboznámili s textom na nasledujúcom linku: http://www.sysmail.sk/fmcds.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Bezúhonnosť, zodpovednosť, empatia , odbornosť, prax na dialýze výhodou.

Logman s.r.o. je popredným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti pacientom s chronickým zlyhaním obličiek. V súčasnej dobe prevádzkujeme na Slovensku jedenásť dialyzačných centier. V našej starostlivosti sa nachádza približne 750 pacientov, ktorých spokojnosť v krátkodobom aj dlhodobom horizonte je našou trvalou prioritou.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty: Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa: „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť. Pre pacientov. Po celom svete. Každý jeden deň.“
www.nephrocare.sk/o-nas/logman-as.html/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4017919  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac