Študentská brigáda - Lektor digitálnych zručnosti pre deti (videoprodukcia, Minecraft, základy programovania)

Logiscool Slovakia

Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 - 8 EUR/hod.mzda závisí od tvojich skúseností, zaškolíme aj začiatočníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hrávaš počítačové hry? Máš základné vedomosti v oblasti programovania? Rád/a pracuješ s deťmi a mládežou?

Logiscool ti ponúka prácu, ktorá bude pre teba zábavou. Hľadáme posilu do tímu mladých, vysokoškolských študentov na pozíciu Lektor krúžku programovania a digitálnych zručností (videoprodukcia, 3D design, Minecraft, Roblox a pod.) pre deti vo veku 7 -18 rokov.
Práca ti zaberie 2-10 hodín týždenne (podľa množstva skupín, pre ktoré sa rozhodneš). Počas 90 minútových lekcií budeš spolu s malou skupinou študentov programovať na platforme Logiscool počítačové hry či animácie, vyučovať Minecraft, Roblox alebo videoprodukciu.
Nepotrebuješ žiadne programátorské zručnosti, mi ťa do našich systémov zaškolíme.

- tím mladých ľudí v tvojom veku
- podrobne vypracované podklady k jednotlivým lekciám
- možnosť vzdelávania sa v oblasti programovania
- cenné lektorské skúsenosti
- po dohode možnosť výučby online kurzov

Znalosti programovania a počítačov budú v budúcnosti rovnako nevyhnutné, ako sú dnes jazykové znalosti. Spoločnosť Logiscool sa venuje príprave detí a mládeže pre budúcnosť zábavnou formou a je celosvetovým lídrom v oblasti kurzov programovania pre deti vo veku 7 - 18 rokov. Prvá škola Logiscool vznikla v roku 2014 a momentálne pôsobíme v 35 krajinách, okrem Európy napr. aj v USA, v Mexiku či Singapure. Celosvetovo sa už viac než 205 000 študentov zúčastnilo našich kurzov alebo táborov programovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, pedagogika, ekonomika, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- trpezlivosť pri práci s deťmi
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť Logiscool je celosvetovým lídrom vo vzdelávaní deti vo veku 7 - 18 rokov v oblasti programovania a digitálnych zručností. Prvá škola Logiscool vznikla v roku 2014 a momentálne pôsobíme v 35 krajinách sveta. Okrem 18 štátov Európy napr. aj v USA, v Mexiku či Singapure alebo na Novom Zélande. Celosvetovo sa už vyše 210 000 detí zúčastnilo našich kurzov. Digitálne zručnosti a znalosti v oblasti programovania budú v budúcnosti nevyhnutné pre úspešné budovanie kariéry. Na Slovensku fungujeme od roku 2020 a aktuálne prevádzkujeme 10 škôl. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho celosvetového úspechu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oto Lanc
Tel.: +421905201755
E-mail: poslať životopis
ID: 4819444  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.