Manažér vzdelávacej jednotky / Office manager

Logiscool Slovakia

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou 1.5.2024 alebo 1.6.2024
Od 1 320 EUR/mesiacZákladná mzda v závislosti od Vašich predchádzajúcich skúseností a znalostí + odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov pobočky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Vykonávanie organizačných a administratívnych činností na zabezpečenie riadneho chodu vzdelávacej jednotky
  • Riešenie emailovej a telefonickej komunikácie so zákazníkmi a partnermi
  • Nadväzovanie spolupráce so základnými a strednými školami
  • Aktualizácia marketingových materiálov (časť z nich sa prekladá z angličtiny do slovenčiny)
  • Správa webstránky, sociálnych sietí
  • Plánovanie a organizovanie marketingových aktivít
  • Plnenie operatívnych úloh a administratívne práce podľa potreby
  • Rozvoj pobočky

  • Práca v spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • Stabilný príjem (fixná zložka, variabilná zložka)
  • Priestor pre realizáciu vlastných nápadov
  • Kvalitné interné a externé školenia
  • Profesionálny a odborný rozvoj
  • Moderné pracovné prostredie a zabezpečenie technického vybavenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelávanie, marketing, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, školstvo, marketing

Počet rokov praxe

2

  • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti.
  • Schopnosť samostatne a zodpovedne vykonávať úlohy.
  • Cieľavedomosť a dôslednosť.
  • Proaktívny prístup k práci.
  • Ochota učiť sa nové veci.
  • Hard skills: vynikajúce ovládanie MS Office, schopnosť práce s CRM systémami.
  • Soft skills: tímová spolupráca, riešenie problémov, rozhodovanie.

Spoločnosť Logiscool je celosvetovým lídrom vo vzdelávaní deti vo veku 7 - 18 rokov v oblasti programovania a digitálnych zručností. Prvá škola Logiscool vznikla v roku 2014 a momentálne pôsobíme v 35 krajinách sveta. Okrem 18 štátov Európy napr. aj v USA, v Mexiku či Singapure alebo na Novom Zélande. Celosvetovo sa už vyše 210 000 detí zúčastnilo našich kurzov. Digitálne zručnosti a znalosti v oblasti programovania budú v budúcnosti nevyhnutné pre úspešné budovanie kariéry. Na Slovensku fungujeme od roku 2020 a aktuálne prevádzkujeme 10 škôl. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho celosvetového úspechu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4483087  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac