Можливість для людей з України

Hľadáme pracovníkov do nemeckých skladov - stabilná práca pre mužov, ženy a páry

Logikon, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme spoľahlivých a fyzicky zdatných kolegov na prácu v logistických skladoch v Nemecku.
  • Táto práca je pre mužov, ženy a páry bez znalosti nemeckého jazyka.
  • Náplňou práce je príprava kartónov na expedíciu, skenovanie a kontrola tovaru, vykládka a nakládka tovaru, rozbaľovanie, upratovanie skladu, práca s nzv a skenerom.
  • Pracuje sa 8 až 10 hodín podľa požiadaviek zákazníka (cca 180 h/mesiac).
  • Mzda v čistom od 1700-2100 eur/mesiac, podľa šikovnosti.
  • Typický deň na tejto pozícii zahŕňa prípravu tovaru na expedíciu, kontrolu a skenovanie tovaru, vykládku a nakládku tovaru, rozbaľovanie a upratovanie skladu a prácu s nzv a skenerom.
  • Pracovná doba je 8 až 10 hodín denne.
  • Prijmeme aj vodičov retraku s praxou.

  • Kompletné zaučenie aj bez predošlej praxe.
  • Máme slovenských koordinátorov na projekte.
  • Poskytujeme zálohy po každom odpracovanom týždni.
  • Máš k dispozícii firemné autá, ktoré ťa odvezú do práce a z práce priamo v Nemecku.
  • Ubytovanie máš zabezpečené a hradené v plnej výške - byty a domy máme kompletne vybavené.
  • Nemusíš sa báť nezamestnanosti, máš trvalý pracovný pomer a nie brigádu.
  • Dostaneš príspevok na dopravu do Nemecka.
  • Ak hľadáte prácu pre dvoch, aj to je možné.
  • Pracovať budeš v teplých a suchých skladoch.

V prípade vážneho záujmu, nám pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou na e-mail: [email protected]

Pre viac informácií ohľadne práce nás kontaktujte na uvedenej e-mailovej adrese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Picker / pickerka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna práca
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Práca v kolektíve
  • Skúsenosti v práci so skladovými vozíkmi a skenermi je výhodou

Spoločnosť Logikon, s.r.o. pôsobí v logistických centrách v Nemeckej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4642807  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac