Referent správy pohľadávok

LogiCall Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
812 - 1 150 EUR/mesiacPredpokladaný hrubý plat: od 812€ - 1 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov do nášho tímu. Pokiaľ rád/a komunikuješ s ľuďmi, rád/a sa učíš novému a máš chuť do práce, potom si ideálny kandidát/ka k doplneniu nášho tímu!

Tvojou náplňou práce bude:
• telefonický kontakt s klientmi
• e-mailová a písomná komunikácia s klientmi
• dohadovanie úhrad, splátkových kalendárov
• vybavovanie požiadaviek klientov
• práca s databázou a aktualizáciou údajov v systéme
• pomoc ľuďom v ťažkej životnej situácii

• okrem fixnej aj variabilná zložka výplaty, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• školenia
• možnosť výberu pracovného úväzku 7,5 hod. alebo 6 hod.
• vianočný večierok
• grilovačka
• čerstvé ovocie
• narodeninové darčeky
• súťaže o rôzne ceny
• skvelý kolektív

Vaše životopisy nám prosím posielajte na e-mail: [email protected] do predmetu vždy uvádzajte "referent správy pohľadávok". Uveďte prosím telefonický kontakt na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi sú pre nás výhodou, nie však podmienkou
• schopnosť pracovať v tíme
• chuť sa vzdelávať
• pozitívny prístup k práci
• energia, nadšenie a vytrvalosť
• práca s PC na užívateľskej úrovni (MS Office, internet)
• zodpovednosť
• samostatnosť a schopnosť rýchleho rozhodovania sa

LogiCall je medzinárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje špecializované zákaznícke centrá v rámci Českej a Slovenskej republiky. Poskytujeme rôzne druhy služieb od prevádzkovania zákazníckych liniek, cez prieskumy trhu a spracovanie leadov až po vymáhanie pohľadávok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patricia Ružičková
Tel.: +421915898064
E-mail: poslať životopis
ID: 4827029  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 812 EUR/mesiac