Operation Manager/ Personalista

Logamic s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac(pri plnom úväzku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý má rád riadenie chodu kancelárie a personalistiku v IT spoločnosti? Áno, chceme nájsť tak trochu dynamického chameleóna, ktorý rád komunikuje, vybavuje a má vo veciach pedantný poriadok. Starostlivosť o ľudí je ti blízka. Nečakáš kým ti úlohy samé padnú z neba na stôl, ale vieš čo je kedy potrebné urobiť a si proaktívny/a.

Podrobnejšie, čo by si robil/a:

1. Úhradu výplat, prípravu a úhradu faktúr a kontrolovať, či aj nám bolo všetko správne a načas uhradené od klientov.
2. Cesťáky, manažment dovoleniek a PN-iek, objednávky gastráčov a iné potrebné veci pre chod firmy.
3. Hladký chod v kancelárii, aby bolo vždy upratané, káva v kávovare, nakúpené, kvety poliate, a pod.
4. High level operation, naštudovanie si nových veci, ako relokácia zamestnanca napr. na Filipíny, založenie pobočky v zahraničí a otvorenie bankového účtu, príprava teambuildingov a pod.
5. Komunikácia s účtovníčkou, sociálnou poisťovňou a zamestnancami kvôli A1 dokladom pri práci v zahraničí.
6. Prehľad a poriadok v zmluvách.
7. Komunikácia s programátormi a klientmi, či sú všetci spokojní, príprava predlžovania zmlúv s nimi.

Čo ti ponúkame?
- Neformálne prostredie, príjemných kolegov, ktorí sú mladí a kreatívni, ale rovnako aj s 10 ročnými skúsenosťami
- Flexibilitu
- Otvorenú a priamu komunikáciu
- Prístup k informáciám a možnosť prispievať k priamemu rozvoju spoločnosti
- Pestré portfólio aktivít
- Priestor na uplatnenie vlastných nápadov
- Možnosť čiastočného homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame od teba?
- Samostatnosť v myslení a pri práci
- Flexibilita
- Angažovanosť
- Angličtina na úrovni aspoň B2 (aktívna komunikácia s klientami a biznis partnermi)
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni
- Príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni

V Logamic poskytujeme svojim zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodávame načas a v potrebnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi a našimi programátormi komunikujeme, aby sme zabezpečili 100 % spokojnosť začínajúc programátormi, klientom a samozrejme aj používateľov vytvorenej aplikácie.
Sme firma, v ktorej vládne mladý duch a spokojnosť vďaka čomu rýchlo rastieme. Naším cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia našich riešení. V rámci nášho kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3850504  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac