Manipulačný pracovník 2 zmenná prevádzka

LOG Komplex s.r.o.

Miesto práce
Terézie Vansovej, Púchov
Termín nástupu
3.1.2020
750 - 1 000 EUR/mesiac- hodinová základná mzda 3,2666 € a príplatky k základnej mzde: prémie, osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva nákladku pneumatík
- oliepa pneumatiky
- viaže špagáty pre zabezpečenie nakládky LKW
- zabezpečuje plnenie úloh stanovené inšpektorom kvality počas nakládky
-plní ďalšie úlohy podľa pokynov vedenia firmy a nadriadeného
- 2 zmenný pracovný režim od pondelka do piatku

- príspevok na dopravu do práce
- zamestnanecký wellness
- zamestnanecká lotéria
- žrebovanie o auto
- zlepšovateľské hnutie
- mesačný dochádzkový bonus 100€
- ďalšie variabilné zložky mzdy podľa pracovného zaradenia
- viac na https://www.gimaxpraca.sk/benefity-prace-v-gimax-group/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zabezpečenie logistických služieb podniku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3764751  Dátum zverejnenia: 20.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiac- hodinová základná mzda 3,2666 € a príplatky k základnej mzde: prémie, osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus 100 €