Animátor v škole v prírode, v tábore

Loďka nádeje o. z.

Južná trieda 83, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
100-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme animátorov na školy v prírode, detské tábory, hoteloví animátori, príležitostní animátori na detské pobyty.
Naplň práce animátora je rôzna. Školy v prírode 6 hodín denne, animačný program podľa témy, večerný program mini disco, súťaže, hry, bez zodpovednosti za deti.
Hoteloví animátori. Celodenný program podľa témy, interiérový aj exteriérový program pre deti, hry, súťaže, večerný program, mini disco, súťaže bez zodpovednosti za deti.
Príležitostný animátori. Babysitting, detský kútik, maskoti, firemne akcie.

Nemáte skúsenosti? Nevadí zaučíme Vás.
Školy v prírode apríl až jún, detské tábory júl až august, hotelový animátori celé leto aj počas zimnej sezóny. Animátorov je treba počas celého roka na rôzne podujatia
Odmena animátorom sa pohybuje od 20 € do 50€ na deň. Závisí od pozície a typu práce.

Výhody: spoznávanie krás Slovenska, ubytovanie v rôznych hoteloch a penziónoch, strava, absolvovanie rôznych výletov s deťmi a bezplatne, mladý kolektív, rôzne benefity v hoteloch.

Každý nový animátor, ktorý chce pracovať pre naše združenie musí prejsť školením, ktoré bude od 9.3 do 11.3 v Tatranskej Kotline, kde prejdeme animáčne programy, hry, mini disco.
Na školení zistíte, či chcete pracovať ako animátor. Účastnícky poplatok za školenie je 10 Eur + 20 Eur ubytovanie na 2 noci.
Každý účastník dostane aj certifikát o prejdení školenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhody pre získanie pozície: komunikatívny, flexibilný, energetický, pozitívne myslenie, skúsenosti s prácou animátora ale nie je podmienkou. Spontánnosť, veselosť, trpezlivosť, zodpovednosť a pozitívny vzťah k deťom sú vlastnosti, ktoré našim animátorom nesmú chýbať.

Svoje CV posielajte na uvedenú e-mailovú adresu lodka.nadeje@gmail.com

Občianske združenie Loďka nádeje bolo založené v máji v roku 2014. Naším cieľom je pomáhať sociálne slabším ľuďom, pracovať s deťmi a mládežou, organizovať zmysluplné trávenie voľného času a poskytnúť im podmienky pre vzdelávanie a voľno-časové aktivity. Zameriavame sa primárne na deti a mládež .

Organizujeme tábory, výlety, kultúrne podujatia . Za tri roky pôsobenia sme zorganizovali viac ako 65 podujatí. Spolu sa na týchto akciách zúčastnilo okolo 3000 detí. Okrem toho sme založili aj klub Štvorlístok, ktorého poslaním je poskytnúť deťom a mládeži pomoc, zázemie a tak obmedziť negatívne pôsobenie a vplyv „ulice“ na ich život.

Južná trieda 83
04001 Košice
ID: 3301874   Dátum zverejnenia: 8.2.2018