Asistentka

LOCK service s.r.o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Termín nástupu
Po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a predaj bezpečnostných systémov na predajni v Bratislave. Tvorba cenových kalkulácií a ponúk. Predaj bezpečnostných dverí Sherlock.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750 €

Hľadáme mladú energetickú kolegyňu do nášho tímu. Ak máte chuť pracovať, rozvíjať svoje schopnosti, nevahajte nás kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Technické

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť viesť samostatne prevádzku, vytvárať cenové ponuku pre klientov, zabezpečovať tovar na prevádzku, pre servisných a montážnych technikov, zabezpečiť plynulosť prevádzky zabezpečením skladového hospodárstva

Naša spoločnosť sa zaoberá mechanickými bezpečnostnými a uzamykacími systémami, v oblasti zabezpečenia bytov, rodinných domov, budov, kancelárii a pod.
Predaj bezpečnostných a protipožiarnych dverí od renomovaného výrobcu SHERLOCK , predaj a repasovanie trezorov, trezorových schránok, bezpečnostných kovaní a vložiek + NON STOP zámočnícka pohotovosť. Otvárame všetky typy dverí. Naši špecializovaný kolegovia otvárajú aj trezory, autá, strešné nosiče a pod. Ponúkame aj zabezpečenie okien - bezpečnostné fólie a zámky na okná

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská 56
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Makarová
Tel.: +421948754798
E-mail: poslať životopis
ID: 3493899   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 €