Talent Acquisition Specialist/ Recruiter - Hľadáme ambiciózneho špecialistu na nábor IT talentov

localhost s.r.o.

Štúrova, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predstav si miesto, kde práca a zábava idú ruka v ruke - to je localhost! Momentálne k nám hľadáme ďalšieho talentovaného člena do tímu. Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

  • Privádzať do spoločnosti nové tváre, nové myšlienky a nové príbehy.
  • Kreatívne vytvárať náborové kampane a stratégie, ktoré oslnia svet (alebo aspoň našu cieľovú skupinu).
  • Spolupodieľať sa/ vymýšľať marketingové kampane náboru.
  • Vyhľadať a oslovovať potenciálnych kandidátov na sociálnych sieťach a iných online platformách.
  • Viesť pohovory s kandidátmi a hodnotiť ich schopnosti a skúsenosti v oblasti IT.
  • Komunikovať s kandidátmi a nadväzovať nové kontakty, či už na LinkedIn, na konferenciách alebo pri stánkoch s kávou na námestí.

Typický deň na tejto pracovnej pozícii zahŕňa:

  • Oslovovanie a rozhovory s kandidátmi, ktorí sa zaregistrovali na našich online platformách.
  • Analýzu životopisov a profilových stránok kandidátov.
  • Komunikáciu s tímom a zdieľanie informácií o kandidátoch.

Pracovná doba pre túto pozíciu je flexibilná a prispôsobuje sa potrebám tvojich a tímu. Môžeš pracovať z domu alebo z kancelárie, aby si si mohol zabezpečiť optimálnu rovnováhu medzi prácou a súkromím. Vyžadujeme plný úväzok (s možnosťou dopriať si kávu a brainstormingové prestávky).

  • Okrem základných dní máš k dispozícii až 6 dní navyše - 3x localhost day a 3x sick day.
  • Máš radi flexibilitu? V našej firme máš možnosť prispôsobiť si pracovný čas tak, aby ti vyhovoval.
  • Využi rôzne bonusy pri životných príležitostiach. U nás to znamená, že sa môžeš tešiť na rôzne bonusy pri narodení dieťaťa, svadbe...
  • Nezabudli sme ani na tvoje finančné potreby. Ponúkame ti BenefitPlus cafeteria budget a príspevok do III. piliera.
  • Snažíme sa o transparentný prístup a komunikáciu. Preto ti garantujeme, že budeš mať jasný prehľad o všetkom dianí v našej firme.
  • Nebojíme sa nových nápadov a podporujeme ich. Ak máš nejaký skvelý nápad, neváhaj a povedz nám o ňom.
  • Snažíme sa podporovať vzdelávanie našich zamestnancov. Preto ti ponúkame možnosti účasti na kurzoch, školeniach a certifikáciách.
  • A to nie je všetko! Garantujeme príjemnú a neformálnu atmosféru, moderné pracovné prostredie a skvelý kolektív.

Máš skúsenosti s náborom IT talentov? Pripoj sa k nášmu tímu a pomôž nám nájsť najlepších!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter, Talent Acquisition

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti v náborovom marketingu alebo podobnej oblasti, ktoré si môžeme spolu vymieňať.
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti.
  • Flexibilita a schopnosť robiť viac vecí naraz.
  • Vysokú úroveň energie a nadšenie.

Kľúčové hard skills:

  • Znalosť odvetvia, ktorá nám môže otvoriť nové perspektívy.
  • Analytické schopnosti, ktoré nám pomôžu nájsť toho pravého.
  • Organizačné schopnosti a time management, ktoré nám zaručia efektívne fungovanie.

Kľúčové soft skills:

  • Empatia, ktorá robí rozdiel vo vzťahoch s kandidátmi.
  • Kreativita, ktorá nás inšpiruje a prináša nové nápady.
  • Prispôsobivosť a zodpovednosť, ktoré nás presvedčia, že si ten pravý/á.

"Listen in digital era"

localhost je tím technologických nadšencov a spoľahlivý partner pre vývoj softvéru so sídlom v Košiciach na Slovensku. Už 10 rokov pomáhame špičkovým globálnym a lokálnym značkám s ich digitálnymi potrebami.

Náš 100+ tím inžinierov sa zameriava na váš úspech a neustále sa učí, aby vám priniesol najnovšie technológie a riešenia.
Sme hrdí na to, že sme partnerom domácich a svetových klientov v rôznych odvetviach.

Kontaktujte nás na: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Červeňák
Tel.: +421905060022
E-mail: poslať životopis
ID: 4787899  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac