Vodič motorového vozidla skupiny C

LOBO GROUP, s. r. o.

Miesto práce
Magnezitárska, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vedenie motorového vozidla skupiny C. Naša firma sa venuje sťahovaniu a zariaďovaním kancelárii nábytkom. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie s ohľadom na druh a množstvo vykonanej práce. Jazdíme prevažne Slovensko, Česká republika, Rakúsko, Nemecko. Aj ďalšie krajiny Európskej únie podľa potrieb zákazníka. Súčasťou práce je nakladanie a vykladanie tovaru, buď paletovaného, alebo voľne loženého. Podmienkou prijatia do pracovného pomeru je účasť na osobnom pohovore.

Každý vodič má firemný mobilný telefón s limitom postačujúcim aj na súkromné volania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, vodičský preukaz skupiny C je nevyhnutnou podmienkou.

kompletný sťahovací servis, doprava v rámci EU

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3592553  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000