Recepčný/Hlavný recepčný

LOAR-VE, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 800 brutto + variabilná zložka mzdy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame 2 voľné miesta na pozíciu Recepčný/Hlavný recepčný.

Náplň práce:
- Každodenný kontakt a komunikácia s klientmi - osobne, telefonicky, emailom
- Prijímanie hostí
- Starostlivosť o bar
- Vykonávanie administratívnych činností

- práca pre stabilného zamestnávateľa, zachovali sme všetky pracovné miesta aj počas pandémie COVID
- možnosť odborného rastu
- zľava na produkty spoločnosti
- výborný tím

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ z kapacitných dôvodov budeme môcť kontaktovať len uchádzačov, ktorý spĺňajú výberové kritéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
• reprezentatívne vystupovanie
• kultivovaný písomný prejav
• spoľahlivosť

Spoločnosť LOAR-VE, a.s., ktorá prevádzkuje reštauráciu Villa Rosa pôsobí v oblasti gastronómie už 10 rokov. Reštaurácia varí regionálnu žitnoostrovskú kuchyňu a je charakteristická využívaním vlastných základných surovín, ktoré si dopestuje vo svojich ovocných sadoch a dochová na vlastných farmách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4187725  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac