Všeobecná účtovníčka / účtovník

LMS s. r. o.

Pribylinská 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti
- spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky vrátane daňového priznania
- spracovanie mesačných výkazov DPH, zodpovednosť za ostatné daňové priznania a zúčtovanie daní
- vypracovanie štatistických výkazov
- zaúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk
- zodpovednosť a zúčtovanie cestovných náhrad
- platobné príkazy, komunikácia s bankou a úradmi
- spolupráca s audítormi a daňovými poradcami, orgánmi štátnej správy a ostatnými inštitúciami pri vykonávaní kontrol
- sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovnej problematiky a ich aplikácie v oblasti účtovníctva
- zodpovednosť za zabezpečovanie archivácie účtovných písomností v rámci platnej legislatívy,
plnenie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného

- perspektívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu

Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať telefonicky.
Uchádzačom, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor, nebude zasielané písomné
vyrozumenie. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

prax v slovenskom účtovníctve od 2 rokov

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným predajom a distribúciou komponentov pre výrobcov elektronických zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4792960  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac