Kuchár

LM Support, s.r.o.

Miesto práce
Reštaurácia Čierna ovca, Dolný Harmanec-Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa gastronómia? Máš chuť sa rozvíjať a učiť sa nové veci v oblasti gastronómie? Chceš mať garanciu, že pri ďalšom sprísňovaní opatrení neostaneš bez práce, ale dostaneš plat na akom sa dohodneme?
Tak hľadáme práve teba! Staň sa súčasťou nášho nového mladého tímu a určite neoľutuješ.

STABILITA – počas prvej, aj druhej vlny pandémie sme neprepúštali.

Čo bude tvoriť tvoju pracovnú náplň?

• Príprava jedál z modernej slovenskej kuchyne
• Zodpovednosť za plynulý chod kuchyne
• Zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov
• Zostavovanie a vylepšovanie jedálneho lístka (v spolupráci s manažérom)
• Pracovná doba od 8:30 do 21:00 hod., na zmeny
• Udržiavanie čistoty na pracovisku
• Dodržiavanie hygienických štandardov a zásad (HACCP a pod.)

Ak nemáš prax, ale máš chuť pracovať ozvi sa nám a my ťa zaškolíme.

• ponúkame zamestnanie na trvalý pracovný pomer
• výhodné platové podmienky - možnosť dohody fixného platu 1500€/mesačne v čistom
• preplácanie nevyčerpaných dovoleniek
• zamestnanecké stravovanie a pitný režim
• firemné auto
• príspevky na pracovnú obuv, oblečenie
• školenia, rôzne zamestnanecké benefity a výhody
• mladý a dynamický tím

• pracovná doba : dlhý a krátky týždeň od 8:30 -21:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota školiť a vzdelávať sa
- samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
- kreativita, estetické cítenie
- odolnosť voči stres

Reštaurácia Čierna Ovca disponuje atraktívnym priestorom a profesionálnymi službami.
Pripravujeme jedlá domácej kuchyne a obľúbené jedlá medzinárodnej kuchyne, pripravené z tých najlepších surovín.
ID: 3867294  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac