Skladník (Ref. č.: 01/2018)

LLZ Servis, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 Euro + osobné hodnotenie, náhradné voľno, preplatenie nevyčerpanej dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel pozície: Efektívna podpora obchodu, manipulácia, označovanie, zakladanie a expedovanie tovaru, obsluha zákazníkov, bežná údržba skladu.

osobné hodnotenie, náhradné voľno, preplatenie nevyčerpanej dovolenky

Kontakt: životopisy posielajte spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z. na jurisic@llzservis.sk. Bez tohto súhlasu bude Váš životopis okamžite vyradený a zlikvidovaný.
Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hutnícke výhodou, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením skladového hospodárstva
- vysoká zodpovednosť
- príjemné vystupovanie voči klientom

Spoločnosť obchodujúca s hutným materiálom (veľkoobchod aj maloobchod) z antikoru a hliníka, s dlhoročnými skúsenosťami.
Priamy predaj zo skladu aj zabezpečovanie dodávok vrátane agentúrnych zastúpení - výrobca/klient.
Agentúrne zastúpenie na výdaj technických plynov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava
ID: 3368072   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 Euro + osobné hodnotenie, náhradné voľno, preplatenie nevyčerpanej dovolenky