Grafik - kreatívec

LLAP s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe a zaškolení možnosť prehodnotenia podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme etablovaný eshop v oblasti zdravej výživy a výživových doplnkov. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu na pozíciu Grafik - kreatívec.

Ak si samostatne mysliaci a pracujúci kreatívec ovládajúci grafiku, internetový marketing, základy fotografie, newsletter marketing, reklamný copywriting, tak neváhaj a posielaj životopis :)

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

Prinášať idey pre náš projekt a následne ich realizovať. Vedieť zdôvodniť, čo ideme robiť a prečo a či to vieme aj merať a vyhodnocovať.

Grafika aspoň na úrovni pokročilý (spolu s CV zasielaj aj portfólio grafických prác)
Kreatívny grafický dizajn prevažne pre online a sociálne médiá
Práca s PS a AI a online toolmi na tvorbu banerov, krátkych videí…
Kreovať obrazové materiály ako content k reklamám (obrázky, obrázky s textom)
Základy reklamnej fotografie

Kreovanie newslettrov
Aktívne prichádzať s nápadmi na email marketing a ich realizácia (grafika + obsah)

Google Ads, Facebook a IG content a reklamy
Aktívne prichádzať s nápadmi na content a reklamy a ich relizácia. Sledovanie konkurencie a pružné reflektovanie na aktuálnu situáciu.
Základná znalosť pravidiel pre reklamu na jednotlivých platformách.
Orientácia na predaj.

Znalosť práce s webom, Wordpress - administrácia
Základy SEO, best practices - ako vytvoriť pútavé CTA, funkčnú Landingpage (funnel) a pod.

Základy komerčného copywritingu
Vytváranie krátkych, výstižných a predajných claimov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

orientácia na zákazníka a predaj
proaktívny a samostatný prístup
100% komunikačné schopnosti
výborná gramatika
časová flexibilita

práca v etablovanej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
možnosť ďalšieho vzdelávania v oblasti komunikácie a marketingu
práca v priateľskom kolektíve
homeoffice možný po zaškolení
adekvátne ohodnotenie
možnosť mimoriadnych bonusov

K životopisu prosím pripojte aj vaše portfólio v rámci požadovaných zručností.
Uvítame ak nás budú kontaktovať len relevantní kandidáti. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

je podmienkou

Sme etablovaný eshop v oblasti zdravej výživy a výživových doplnkov.
ID: 4093824  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac