Reagujte bez životopisu

ABAP programátor (aj bez znalosti ABAP)

LL CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako slovenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na prevažne nemeckom, rakúskom a švajčiarskom trhu hľadáme na pozíciu ABAP programátora:

študenta magisterského štúdia informatiky a informačných technológií,

ktorého úlohou bude po zaškolení a absolvovaní kurzu programovacieho jazyka ABAP:
- aktívna účasť na SAP projektoch
- vývoj a testovanie nových funkcií, kontrola a ladenie produktov za účelom klientovej spokojnosti
- programovanie v ABAP/4
- vývoj aplikácii v prostredí SAP R/3
- branžové riešenia: IS-U, IS-IS a Public Sector

- kurz programovacieho jazyka ABAP pod vedením seniorných programátorov / konzultantov našej spoločnosti
- podpora a poradenstvo mentora
- po zaučení garancia zvyšovania platu a odmien
- možnosť získať potvrdenie o absolvovaní odbornej praxe
- po zapracovaní možnosť pracovať remote popri škole
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- firemné akcie, športové aktivity a teambuildingy
- flexibilná pracovná doba
- nápoje a sladkosti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
C# - Pokročilý
Java - Pokročilý

- logické a algoritmické myslenie
- znalosť aspoň jedného z programovacích jazykov na pokročilej úrovni: C, C++, C#, Java
- ochota vzdelávať sa v SAP
- už nadobudnuté znalosti programovania ABAP/4 výhodou

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. bola založená v roku 2005 ako poradenská spoločnosť pre riešenia v oblasti podnikových informačných systémov spoločnosti SAP. Svojim klientom pomáhame docieliť ich obchodné zámery pomocou efektívnej integrácie informačného systému do prostredia spoločnosti. Zameriavame sa na implementáciu, poradenstvo a vývoj riešení ERP, IS-U a IS-IS v systéme SAP R/3.

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. je partnerom SAP Slovensko a členom IT Asociácie Slovenska (ITAS).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3673164  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.