ABAP Developer

LL CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1000-4000EUR/brutto, v závislosti od Vašich skúseností a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako slovenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na prevažne nemeckom, rakúskom a švajčiarskom trhu hľadáme kolegu/yňu na pozíciu ABAP Developer.

Náplň práce:
- aktívna účasť na SAP projektoch
- konzultačná činnosť, customizácia, podpora a poradenstvo kľúčových a koncových používateľov
- programovanie v ABAP/4
- vývoj aplikácii v prostredí SAP R/3
- branžové riešenia: IS-U, IS-IS a Public Sector
- vývoj a testovanie nových funkcií, kontrola a ladenie produktov za účelom klientovej spokojnosti

- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, otvorená komunikácia
- školenia a vzdelávanie v SAP
- jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- firemné akcie, športové aktivity a teambuildingy
- flexibilná pracovná doba
- atraktívny plat
- odmeny podľa výkonu na mesačnej báze
- notebook a mobil podľa vlastných preferencií

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Pokročilý

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. bola založená v roku 2005 ako poradenská spoločnosť pre riešenia v oblasti podnikových informačných systémov spoločnosti SAP. Svojim klientom pomáhame docieliť ich obchodné zámery pomocou efektívnej integrácie informačného systému do prostredia spoločnosti. Zameriavame sa na implementáciu, poradenstvo a vývoj riešení ERP, IS-U a IS-IS v systéme SAP R/3.

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. je partnerom SAP Slovensko a členom IT Asociácie Slovenska (ITAS).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3618422  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-4000EUR/brutto, v závislosti od Vašich skúseností a odbornosti