Nastavovač CNC strojov

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Termín nástupu
ihneď
1 225 - 1 531 EUR/mesiacZákladný plat od 7,51€/ hod = 1 225 € s príplatkami až do 1 531€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavuje a obsluhuje CNC stroje, ohýbačky rúr a zariadenia
  • vykonáva osadenie stroja upínačmi náradia, náradím a upínačmi materiálu,
  • nastavuje stroj, skúša a odlaďuje program a nastavenie stroja,
  • spolupracuje pri testovaní nástrojov,
  • vykonáva výmenu opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja,
  • zaškoľuje nový personál,
  • plní ďalšie úlohy nadriadeného.

Každý rok dovolenkový a vianočný bonus.
Zabezpečená doprava priamo do areálu firmy alebo príspevok na dopravu.
Ubytovanie zadarmo v prípade dochádzania na týždňové turnusy.
Náborový a stabilizačný príspevok 500€ - 2100€.
Príspevok od 400€ do 600€ za odporučenie nového zamestnanca (obe prevádzky).
Stravné lístky v hodnote 6,00 € alebo možnosť stravovať sa vo firme – z toho zamestnanec dopláca 1,35€.
1x do mesiaca ovocný deň.
150€ odmena pri narodení dieťaťa, 60€ príspevok na dioptrické okuliare.
Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi bronzovej, striebornej a zlatej plakety.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Mrázik
Tel.: +421902555723
E-mail: poslať životopis
ID: 4441408  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 225 EUR/mesiac