Skladník / Expedient

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 037 - 1 343 EUR/mesiacZákladný plat je 6,36€ / hodinu = 1037€ s príplatkami až do 1343€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s VZV.
Komunikácia s dopravcami, objednávanie prepráv.
Vychystávanie dielov, nástrojov, prípravkov a prepraviek na základe výrobných príkazov.
Odvážanie hotových dielcov a zostáv na kontrolu.
Spracovanie pohybov dielcov v systéme Host, Access, Excel.
Uloženie použitých dielcov späť do skladu, nových dielcov do skladu a ich označenie.
Prevoz dielcov na medzi operácie.
Práca na zmeny.

Každý rok dovolenkový a vianočný bonus.
Zabezpečená doprava priamo do areálu firmy alebo príspevok na dopravu.
Náborový a stabilizačný príspevok 500€ - 2100€.
Príspevok od 300€ do 600€ za odporučenie nového zamestnanca (obe prevádzky).
Stravné lístky v hodnote 6 € alebo možnosť stravovať sa vo firme – z toho zamestnanec dopláca 1,35€.
1x do mesiaca ovocný deň.
150€ odmena pri narodení dieťaťa, 60€ príspevok na dioptrické okuliare.
Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi bronzovej, striebornej a zlatej plakety.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

sklad, logistika

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dúcka Alžbeta
Tel.: +421902936918
E-mail: poslať životopis
ID: 4410582  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 037 EUR/mesiac