Technik linky / Nastavovač

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 916, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ príplatok od 100 - 300,- Eur. Finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu podľa požiadaviek a inštrukcií, kontrola
a dopĺňanie špeciálnych materiálov (vrátane lepidla) do výrobného zariadenia
  • Zodpovednosť za identifikáciu a aktívne riešenie probmlémov vyskytujúcich sa vo
výrobnom procese, rozbeh zariadenia v prípade poruchy
  • Identifikácia, základná analýza a odstraňovanie príčin prestojov
  • Zoraďovanie a nastavovanie viacerých druzov spojovacích (zváracích) zariadení,
robotických zariadení, zváracích automatov a poloautomatov, prípravkov (dohľad, kontrola
a náprava).
  • Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík produktov podľa
technickej dokumentácie
  • Dohľad nad dodržiavaním definovaných výrobných štandardov zverenej technológie,
hlásenie chýb a zistení ohrozujúcich kvalitu výroby a procesu
  • Aktívna spolupráca s pracovníkmi výroby, prípravy práce, technológmi, pracovníkmi
kvality
  • Participácia na koordinácii a v prípade potreby aj na výkone údržby zverených zariadení,
spolupráca so zmluvnými externými spoločnosťami
  • Príprava technologie na odstávky / koordinácia rozbehu a samotný rozbeh technológii o
odstávkach
  • Neustále využíva procesy a metódy MAN výrobného systému, zabezpečuje ich nasadenia a
presadzovanie do praxe.

  • príplatok na cestovanie do zamestnania,
  • príplatok za sviatok nad rámec zákona
  • podnikové stravovanie
  • príjemné pracovné prostredie
  • práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou

Zasielajte, prosím, Váš životopis v slovenskom i nemeckom jazyku na doleuvedený e-mail.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných údajov
a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechatronik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Technický zručnosť a prax vo rýrobe, prax v oblasti
automatizácie a robotizácie spájania - zvárania v ochranno
plyne, bodové odprové zváranie, spájkovanie, lepenie.
  • Čítanie technicej dokumentácie , riadenie sa technickými a
pracovnými návodmi a inštrukciami, potenciál
participácie na ich zlepšovaní.
  • Osvedčenie obsluhy VZV, žeriavnický a viazačský preukaz
výhodou.
  • Znalosť aspoň jedného systému programovania robotov
(KUKA, IGM, ABB, Motoman/Yaskawa,...) výhodou.
  • Praktické znalosti z pneumatických a hydraulických
systémov.
  • Minimálne základná znalosť systému riadenia PLC Simatic
výhodou.
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v
zmysle §21,22,23 alebo 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
výhodou.
  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, aktívny prístup
k riešeniu problémov , záujem učit sa, hlavne v oblasti
zverenej technológie.
  • Práca v kolektíve, schopnosť viesť menšie tímy výhodou.

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4158795  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac