Zvárací špecialista na kvalite

LKW Komponenten s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 916, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacmzda od 1300Eur - výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + 250Eur príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie kontroly zvarových spojov nedeštruktívnou a deštruktívnou metódou:
- Vizuálna metóda
- Kapilárna metóda
- Metóda ultrazvukom
- Makroskopické skúšky
• Spolupráca s IWE a IWT pri riešení problematiky v oblasti zvárania
• Spolupráca s IWE a ITW pri tvorbe zvar. Postupov
• Účasť pri vzorkovaní zvar. dielov
• Optimalizácia zváracieho a kontrolného procesu v spoločnosti
• Vytváranie pracovných postupov nedeštruktívnej a deštruktívnej kontroly
• Kontrola sériového procesu laserové a odporové zváranie
• Dohľad a rozvoj pracovníkov NDT.

- dlhodobé perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- motivačné pracovné ohodnotenie

Zasielajte, prosím, Váš životopis na doleuvedený e-mail. Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných
údajov a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvárací technológ

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti v oblasti nedeštruktívnej a deštruktívnej,
kontroly zvarových spojov - podmienkou
• Znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
• Práca s MS Office podmienkou
• Platný zvar. preukaz – výhodou
• Znalosť NJ alebo AJ – výhodou
• Ochota pracovať nadčas
• Zodpovedný, aktívny a tvorivý IWT so skúsenosťami v
oblasti odporového zvárania s platným certifiktom UT2 -
výhodou

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Partizánska 916
957 01 Bánovce nad Bebravou
ID: 4012857  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac