Zvárací špecialista/ Zvárací technológ

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice-Chocholná
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacmzda od 1600Eur - výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + 250Eur príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a tvorba technologických postupov zvárania,
• Vypracovanie WPS,
• Kontrola zvarov, vizuálna kontrola, posudzovanie výsledkov makroskopickej kontroly (zabezpečené externou firmou)
• Vzorkovanie zváraných dielcova vypĺňanie dokumentov súvisiacich so zváraním ,
• Školenia a odborná príprava zváračov,
• Riadenie nezhodných produktov (zvarencov)
• koordinácia triediacích prác (zvarencov)
• komunikácia s technickými pracovníkmi externých firiem v rámci EU,
• komunikácia s pracovníkmi oddelení pri riešení reklamácií a príjmanie nápravných opatrení (pri zvarencoch),
• operatívne sledovanie kvality dielov podlľa stanovených kritérii,
• vykonávanie dohľadu nad normou ISO 3834-2 – úplne požiadavky tavného zvárania podľa požiadaviek danej normy

• každý rok dovolenkový a vianočný bonus,
• možnosť odborného rastu formou školení,
• pružný pracovný čas,
• cestovné náhrady,
• 150€ odmena pri narodení dieťaťa,
• odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi pri získaní bronzovej, striebornej a zlatej
plakety,
• odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Zasielajte, prosím, Váš životopis na doleuvedený e-mail. Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných
údajov a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvárací technológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti v oblasti nedeštruktívnej a deštruktívnej,
kontroly zvarových spojov - podmienkou
• Znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
• Práca s MS Office podmienkou
• Platný zvar. preukaz – výhodou
• Znalosť NJ alebo AJ – výhodou
• Ochota pracovať nadčas
• Zodpovedný, aktívny a tvorivý IWT so skúsenosťami
v oblasti odporového zvárania s platným
certifikátom VT2

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4012857  Dátum zverejnenia: 21.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac