Junior účtovník/ účtovníčka Trenčín

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap/dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 809 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidenciou pokladničných dokladov, prijatých faktúr a interných dokladov v súlade s dodanými podkladmi
- kontrolou dokladov po formálnej a vecnej stránke (náležitosti FA)
- skenovaním dokladov
- evidovaním faktúr (zatiaľ bez účtovania)
- zakladaním dokladov

Ak máte teoretické znalosti účtovných predpisov a chceli by ste sa naučiť uplatniť ich v praxi a odborne rásť, tak hľadáme práve Vás!

- zázemie medzinárodnej, prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- základnú zložku 809€ brutto + pohyblivú zložku až do 100€ brutto- finálna výška závisí od skúseností a znalostí kandidáta
- možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti
- zľavnený nákup predávaného sortimentu
- zabezpečené parkovacie miesto aj pre súkromný automobil
- MULTISPORT kartu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máte ukončené štúdium na obchodnej akadémii
- máte aspoň teoretické znalosti účtovných predpisov a platnej daňovej legislatívy
- máte dobrú znalosť MS-Office
- ste spoľahlivý/á, presný/á a máte samostatné a logické myslenie
- máte prax v účtovníctve a ovládate anglický jazyk bude to považované za výhodu

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4077020  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 809 EUR/mesiac