Regionálny riaditeľ- východné Slovensko

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 2 400 EUR/mesiacfinálna výška je v závislosti od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadením zvereného regiónu pobočiek (3-5), vedúcich pobočiek a obchodných zástupcov
- nastavovaním a rozhodovaním o obchodnej stratégii vo svojom regióne s ohľadom na požadované ciele a výsledky spoločnosti
- prácou s obchodným tímom a pobočkou, ich podporou, motiváciou a stanovaním kľúčových cieľov a ich vyhodnocovaním
- monitorovaním a zdokonaľovaním procesov na pobočkách s cieľom dosiahnuť čo najlepšiu funkčnosť
- sledovaním kľúčových ukazovateľov s cieľom naplnenia plánov a ziskovosti
- výberom, rozvojom a hodnotením zamestnancov
- operatívnymi činnosťami potrebnými k plynulému chodu svojho regiónu

- možnosť sebarealizácie - Vaše čísla budú výsledkom Vašej práce, rozhodnutí, výberu zamestnancov a pod.
- zázemie stabilnej spoločnosti na trhu
- naozaj rôznorodú prácu
- možnosť osobnostne rásť, dosahovať pracovné úspechy a zdokonaľovať sa
- ďalšie firemné výhody
- základnú zložku mzdy 1000€ brutto mesačne + variabilnú zložku, pri 100% plnení úloh mesačná mzda do výšky 2400€ brutto (finálna výška mzdy je v závislosti od skúseností a zručností uchádzača)

Odpovedali ste na všetko "ÁNO"? Potom je táto pozícia stvorená pre Vás a zapadnete do nášho obchodného tímu.
Už teraz sa tešíme na Vaše CV spolu s motivačným listom, v ktorom nám napíšete, prečo si myslíte, že tým najvhodnejším kandidátom ste práve vy :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- máte skúsenosti s riadením väčšieho počtu zamestnancov
-máte dobré komunikačné schopnosti a analytické myslenie
- ste zodpovedný a viete niesť aj zodpovednosť za veci a rozhodnutia
- viete si správne určiť priority a rozhodovať sa samostatne
- máte skúsenosť aj s riadením maloobchodnej prevádzky
- viete pracovať s MS Office a oceníte kvalitné CRM
- a ste si vedomý, že táto pozícia nie je práca v čase 9-17

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4018123  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac