Predajca náhradných dielov Bratislava - Petržalka

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikáciou so zákazníkmi v predajni
- vybavovaním osobných aj telefonických objednávok zákazníkov
- prácou so skladovým systémom (objednávanie tovaru, fakturácie,...)
- evidenciou hotovostných tržieb
- naskladňovaním a vyskladňovaním tovaru

- základnú zložku mzdy 739€ brutto mesačne + variabilná zložka do výšky 361€ brutto + príplatky
- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- motivačné ohodnotenie
- práca v dynamickom mladom kolektíve zamestnancov
- zamestnanecké zľavy
- MULTISPORT karta
- firemné oblečenie
- zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

STE NADŠENÝ/Á AUTAMI A MOTORKAMI?
Baví Vás komunikovať s ľuďmi a máte skúsenosti s predajom? Premýšľate, aké by to bolo stať sa členom nášho predajného tímu? Chceli by ste byť odmeňovaný/á podľa svojej vlastnej aktivity? Tak neváhajte a pošlite nám svoje CV, radi Vás bližšie spoznáme na osobnom pohovore :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- rád poskytujete zákazníkom poradenstvo a máte prozákaznícky prístup
- na užívateľskej úrovni ovládate prácu na PC
- máte znalosti v oblasti automobilového priemyslu je to vítané

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3940809  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac