Elektrotechnik §22

LK Pumpservice Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Komárovská 56, Zemplínska Nová Ves-Zemplínsky Klečenov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava a výmena poškodených častí čerpadiel, zapájanie elektrických svorkovníc, skúšanie čerpadiel po zapojení v rozvádzači.
- Preventívna diagnostika a údržba čerpadiel na mieste inštalácie u zákazníka.
- Oprava a výmena poškodených častí elektrických rozvádzačov, zariadení, elektroinštalácií.
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
- Opravy, kontrola a údržba elektrických zariadení
- Ďalšie činnosti súvisiace s prevádzkou a údržbou čerpacej techniky

- podieľanie sa na úspechu spoločnosti
- zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera dôchodkového sporenia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• platná vyhláška 508, paragraf 22, prípadne paragraf 23
• manuálna zručnosť
• dôslednosť, precíznosť

LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. je spoločnosťou poskytujúcou komplexné služby v oblasti vodného hospodárstva. Počínajúc aktívnou podporou v projekčnej fáze, variabilitou možných typov riešení, cez dodávky, výrobu a úpravy zariadení, až po záručný a pozáručný servis.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3994897  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac