Ekonóm stavieb - rozpočtár

LK-PARTNER s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 47/10, okres Dolný Kubín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na pozícií ekonóm stavieb - rozpočtár. Náplňou práce je príprava faktúr - hrubej stavby (monolity), výpočet výmer, kontrola. Kontakt: Ing. Peter Ivančo +421915524887

výhodné platové podmienky, hradené ubytovanie a doprava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť LK-PARTNER s.r.o. vznikla v roku 2008.
Našou činnosťou je realizácia developerských projektov "na kľúč" ale špecializujeme sa aj na výstavbu železobetónových monolitických konštrukcií občianskych a priemyselných objektov. Pôsobíme hlavne na domácom trhu, kde sme zrealizovali a realizujeme množstvo úspešných projektov. Každá nová príležitosť nám ponúka priestor pre profesionálny rast celej našej spoločnosti.

Staň sa aj ty členom nášho tímu a my ti ponúkneme zázemie stabilnej firmy, možnosti ďalšieho vzdelávania, a podporu pre tých, ktorí chcú kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3150671  Dátum zverejnenia: 29.9.2017