Obsluha plateného parkoviska

LK PARK, s.r.o.

Miesto práce
Bardejovské Kúpele, Bardejov-Bardejovské Kúpele
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov na pozíciu obsluha plateného parkoviska v mesiacoch jún, júl, august.
Brigáda počas víkendov (sobota a nedeľa) alebo podľa vzájomnej dohody.
Pracovná doba: od 13:00 do 20:00 hod.
Miesto brigády: Bardejovské Kúpele, práca v exteriéri
Náplň práce: organizácia parkovania na parkovisku a údržba.
Mzda: 7€ na hodinu v čistom.

Bližšie informácie na tel. č. 0915 932 584 alebo 0944 231 627 v pracovných dňoch od 13:00 do 15:00 hod.

Na základe zaslaných životopisov, budeme vybraných uchádzačov kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

LK PARK s.r.o., Bardejovské Kúpele
Organizácia parkovania na parkovisku a údržba.
ID: 4597794  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.