Можливість для людей з України

Čašník/Čašníčka

LK 10 s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 65, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.+tringelt +odmeny z tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pivovar Hostinec rozširuje svoj team a hľadá práve TEBA.
Zaujímaš sa o gastronómiu, máš príjemné vystupovanie a je pre Teba samozrejmosťou profesionálne správanie a komunikácia s hosťom ? - tak si to práve Ty koho hľadáme.
Podmienka: prax a cudzí jazyk sú veľkou výhodou

V prípade, že ťa naša ponuka oslovila zašli svoj životopis aj s fotkou na e-mail

• práca v podniku s dobrým menom a dlhoročnou tradíciou v centre mesta
• bezplatná zamestnanecká strava
• pravidelné školenia - návšteva pivovarov, vinárstva
• teambuildingy
• dodržiavanie výplatného termínu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

flexibilita, zodpovednosť

Varíme rôzne pivné štýly sveta, ale aj veľa experimentujeme. Starostlivo vyberáme dodávateľov sladov, kombinujeme ich rôzne farby.Pri žiadnom pive nešeríme ani na chmeli, je ho v našom pive vždy pekne cítiť :). V nose aj v ústach :). Pivá neupravujeme pasterizáciou ani filtráciou. Preto sú naše pivá vždy živé, so zachovaním všetkých zdraviu prospešných živín. Nepoužívame žiadne zrýchľovanie technológii, koncentráty, farbivá a ani konzervanty. Jednou z inšpirácií pre vybudovanie pivovaru bol aj fakt, že najstarší spomínaný pivovar v Košiciach bol práve v tomto dome. Pivo sa v 17. storočí, pochopiteľne, varilo inak. My dnes používame moderný, trojnádobový český typ pivovaru, na ktorom varíme prevažne infúznym spôsobom várky s objemom 10 hl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4083277  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.