Prevádzkový manažér Camelot - pilsner pub & medieval restaurant

LK 10 s.r.o.

Miesto práce
Kováčska, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba, ak:

- miluješ pivo a skvelé jedlo
- chceš sa deliť o svoje nápady a vedomosti
- baví ťa práca v reštaurácií či pivnom pube a nebojíš sa komunikovať
- si ústretový a vieš poradiť

Náplň práce:
. Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod reštaurácie a pivárne
• Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb a za dodržiavanie predpísaných štandardov zamestnancami
• Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti, vyhodnocovanie výsledkov prevádzky a pravidelná príprava reportov pre vedenie spoločnosti
• Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
• Komunikácia s klientmi, externými a internými spolupracovníkmi spoločnosti a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov s nimi
• Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva a riadne a včasné spracovanie inventúr
• Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
• Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
• Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov
• Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť)

• práca v podniku s dobrým menom a dlhoročnou tradíciou v centre mesta
• zamestnanecká zľava( aj v našom sesterskom podniku)
• program odporuč kolegu
• bezplatná zamestnanecká strava
• pravidelné školenia - návšteva pivovarov, vinárstva
• teambuildingy
• dodržiavanie výplatného termínu,
• fixný plat a odmeny
• práca v priateľskom a mladom, stabilnom kolektíve.
• rešpektujeme tvoj osobný čas a preto máme systém smien dohodnutý vopred

Životopis zasielajte v slovenskom jazyku aj s fotkou, každý dôkladne preštudujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Manažérstvo, Somelierstvo, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Personalistika - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

- výborné organizačné a komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- flexibilita

Camelot - steak restaurant & pilsner pub & café
Najlepšia pivne tématická reštaurácia 2011
Pracuje tu najlepší reštauračný manažér 2011
Pracuje tu 2. vicemajster sveta v čapovaní Pilsner Urquell
Pracuje tu Top trend somelier 2006, 2007, 2011
Od otvorenia zaradená v top trend - desiatke najlepších reštaurácii košického kraja
Od otvorenia zaradená v sprievodcovi po najlepších reštauráciach Gurmán na Slovensku

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kováčska 19
04001 Košice

Kontakt

ID: 3619790   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 a viac