1 000 - 1 200 EUR

Hlavný kuchár

LK 10 s.r.o.

Miesto práce
Kováčska, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na pozíciu hlavný kuchár. Príprava jedál na objednávku, obedového menu a hotoviek. Starostlivosť o precízne objednávanie tovaru. Kuchár organizuje plynulý chod všetkých zamestnancov kuchyne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

-1200 eur v čistom / mesiac, Hlavný kuchár,

-strava 2x denne
-Multisportkarta
-teambuildingy
a mnoho ďalších

Na základe zaslania životopisu na našu mailovú adresu Vás budeme kontaktovať. Termíny osobných pohovorov upresníme mailovou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Do nášho tímu hľadáme skúsených kuchárov, pre ktorých sa ich povolanie stalo záľubou. Túžba vzdelávať sa a správna dávka kreativity sú vítané. Prax v zahraničí je veľkým plusom.

Camelot - steak restaurant & pilsner pub & café
Najlepšia pivne tématická reštaurácia 2011
Pracuje tu najlepší reštauračný manažér 2011
Pracuje tu 2. vicemajster sveta v čapovaní Pilsner Urquell
Pracuje tu Top trend somelier 2006, 2007, 2011
Od otvorenia zaradená v top trend - desiatke najlepších reštaurácii košického kraja
Od otvorenia zaradená v sprievodcovi po najlepších reštauráciach Gurmán na Slovensku

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kováčska 19
04001 Košice

Kontakt

ID: 1699503   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -1200 eur v čistom / mesiac, Hlavný kuchár,