Business development manager

Livio consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 - 8 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspěšný maďarský výrobce a prodejce forem pro plastikářský a automobilový průmysl hledá pro svoji expanzi na slovenském trhu 2 nové kolegy. Potřebujeme samostatné ambiciózní obchodníky, kteří budou aktivně vyhledávat obchodní příležitosti a následně dlouhodobě spolupracovat s firmami v rámci celého Slovenska.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

zpočátku kontaktování a navazování vztahů s potenciálními zákazníky (především plastikářský a automobilový průmysl), monitoring obchodního potenciálu jednotlivých firem a představení produktů společnosti.
Denní návštěvy potenciálních i stávajících zákazníků.
Komunikace s majiteli menších firem, oddělením engineeringu a nákupu u větších a velkých partnerů.
Následně udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky, časté osobní návštěvy, prezentace a prodej produktů a dohled při realizaci projektů u zákazníka ve spolupráci se zahraniční výrobou a kolegy z technického útvaru v Maďarsku.

Jaké zkušenosti byste již měli mít:

předchozí praxi v oblasti B-B prodeje v segmentu průmyslové výroby, výhodou pro rychlejší start budou Vaše kontakty v segmentu plastikářského průmyslu.
Aktivní, energická osobnost s tahem na branku a chutí dosahovat výborné obchodní výsledky.
Angličtina na komunikativní úrovni - častá komunikace s přímým nadřízeným a kolegy v mateřské společnosti.
ŘP sk. B, ochota cestovat a být v častém osobním kontaktu se zákazníky.

Nabízíme:

Velká míru samostatnosti, samozřejmostí je detailní proškolení ohledně produktu v Maďarsku.
Zázemí rychle rostoucí společnosti se špičkovým produktem a výbornou technickou podporou.
Férovou fixní odměnu a neomezený bonus z obratu ve výši 3%.
Služební vůz a další benefity.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím o zaslání profesního CV, obratem se Vám ozvu, abychom se domluvili na dalším postupu.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou