Čašník / Čašníčka

LIVELLO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a starostlivosť o klientov vysoko štandardnej reštaurácie v centre Bratislavy na nábreží Dunaja v komplexe River Parku, talianska kuchyňa
Dekantácia vína, vykosťovanie rýb, krájanie a porcovanie mäsa pred klientom
Vyžaduje sa vzdelanie v odbore. Pokiaľ nemáte odborné vzdelanie, je nutné absolvovať skúšky na RÚVZ za účelom získať osvedčenie odbornej spôsobilosti na výkon epidemiologicky závažných činností.
Zazmluvnenie na TPP - primárne /Po osobnej dohode je možnosť riešiť aj iné pracovné uväzky /
Práca na smeny /krátky/dlhý týždeň/
Práca s kasou
Platové podmienky závisia od odbornej úrovne v požadovanej profesii
Prepitné je závislé od šikovnosti pracovníka / každý pracuje a vykazuje obrat na vlastný osobný kód zamestnanca /

Práca v luxusnej talianskej reštaurácii v mladom kolektíve v lukratívnej mestskej lokalite
Zamestnanecká strava
Pitný režim
Príjemné pracovné prostredie
Priestor na sebarealizáciu a odborný rast
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie

Výberové konanie prebehne na základe osobných pohovorov/skúšky po zaslaní životopisu
Uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky
Prosíme, aby životopisy zasielali len uchádzači, ktorí majú relevantný záujem o danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Čašník

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, schopnosť pracovať v stresovom prostredí, flexibilita, radosť z práce v kolektíve, záujem o gastronómiu a profesionálny rast, záujem učiť sa nové veci
Znalosť a záujem o taliansku gastronómiu a vína je výhodou
Vzdelanie a prax v odbore nutné

Reštaurácia s vysoko kvalitnou talianskou kuchyňou, zameraná na prípravu čerstvých cestovín, rýb a morských plodov, pizze, klasické talianske víno a špeciality

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 966779  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac