4 - 5 EUR/hod.

Konštuktér CAD/Asistent projektov VN, VVN/Kreslič elektro

LiV-EPI, s. r. o.

Miesto práce
Mäsiarska, Levoča
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme študenta/tku vysokej školy alebo absolventa/tku strednej školy s technickým zameraním. Hlavnou náplňou bude spracovanie výkresov (situácií, rezov, detailov) technologických zariadení v rozvodniach VN, VVN pod vedením senior projektanta do softvéru AutoCAD / AutoCAD Inventor – 3D.
Pozícia je vhodná pre študenta VŠ technického smeru (strojár, elektro), možnosť práce aj mimo kanceláriu po zaškolení.

Popis práce:
- vytváranie blokov a zostáv pre jednotlivé časti projektu v AutoCADe,
- 3D vizualizácia projektov v Invertore,
- modifikácia typových výkresov podľa požiadaviek aktuálneho projektu,
- samostatné riešenie čiastkovej úlohy,
- zakresľovanie skutočných stavov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 - 5 €/hod,. resp. v závislosti od znalostí a praxe

skúsený pracovný kolektív; príjemné pracovné prostredie na pobočke v Levoči; športový program; flexibilná pracovná doba; po dohode a zaškolení možnosť práce z domu; možnosť TPP po splnení kritérií

Kontaktná osoba: Ing. Radovan Repka, +421 949 704 586, [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, strojnícke výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, schopnosť čítať technickú dokumentáciu, samostatnosť, flexibilita, Osvedčenie §21 podľa 518/2009 výhodou
Prax v oblasti elektroenergetiky, či už projekcii alebo realizácii výhodou!

Naša spoločnosť sa špecializuje na projektovanie energetických diel v oblasti elektroenergetiky VN, VVN. V tejto oblasti patrí medzi najväčšie projekčné kancelárie na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LiV - EPI, s. r. o.
Trenčianska 56/F
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Matúšková
Tel.: +421257286360
E-mail: poslať životopis
ID: 3796036   Dátum zverejnenia: 25.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 - 5 €/hod,. resp. v závislosti od znalostí a praxe