Tesár, viazač armatúry

LiV ELEKTRA, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností a praxe), odmeny + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o kumulovanú pozíciu.

Tesárske práce
• montáž, údržba a opravy tesárskych konštrukcií
• vedomosti a zručnosti súvisiace s ručným a strojovým opracovávaním dreva a iných materiálov používaných pri tesárskych prácach
• posudzovanie stavu a pripravenosť pracoviska
• navrhovanie a vyberanie pracovných postupov pre tesárske práce všetkých druhov

Viazač armatúry
• výroba betónových prefabrikátov
• odlievanie betónu do foriem
• vyrovnávanie betónu
• ovládanie strihania a ohýbania betonárskej výstuže
• zodpovednosť za plnenie predpisov BOZP, OPP a ochranu životného prostredia

• odmeny, 13. plat
• príplatky za prácu v sťažených podmienkach
• príspevok na dopravu, flexibilný pracovný čas
• kompletné pracovné pomôcky a vybavenie
• podpora III. piliera - DDS
• príspevok na detské rekreácie
• mikulášsky balíček pre deti
• balíček školských potrieb pre deti
• vianočný darček pre zamestnancov
• rekreačný príspevok pre zamestnancov
• možnosť kariérneho rastu, podpora odborného vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technická zdatnosť, orientácia v projektovej dokumentácii
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
• schopnosť efektívne spolupracovať v tíme
• odolnosť voči stresu
• ochota vzdelávať sa v odbornej oblasti

Kvalifikačné požiadavky
• odborná spôsobilosť podľa Vyhl. 508/2009 Zb. aspoň §20 (možnosť získania bezplatnej kvalifikácie v spoločnosti)

Spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním, návrhom riešení komplexných stavieb a realizáciou pre energetické spoločnosti zamerané na výrobou elektrickej energie, energetické distribučné spoločnosti v oblasti prenos a distribúcia elektrickej energie, ako aj riešeniami pre priemyselnú energetiku.

Pre viac informácií: www.livelektra.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4596722  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac