Zástupca stavbyvedúceho

LiV ELEKTRA, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností a praxe), 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca a podpora činností stavbyvedúceho pri riadení realizácie stavebných prác
• práca s projektovou dokumentáciou a dohliadanie na dodržiavanie technologických postupov výstavby
• vedenie stavebného denníka
• zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce na zverenom úseku
• kontrola spôsobilosti podriadených zamestnancov k dennému výkonu práce, spolupráca pri zaisťovaní plynulosti výstavby a dodržiavanie harmonogramu postupov prác
• spolupráca pri spracovaní podkladov pre fakturáciu a mesačné výkazy
• zabezpečovanie vstupov na stavenisko v spolupráci s vedením stavby
• zodpovednosť za plnenie predpisov BOZP, OPP a ochranu životného prostredia.

• motivačné finančné ohodnotenie
• možnosť ďalšieho vzdelávania
• služobné auto, mobilný telefón, notebook, kompletné pracovné pomôcky a vybavenie
• firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsfot Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technická gramotnosť
• organizačné a plánovacie schopnosti
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• odolnosť voči stresu

Spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním, návrhom riešení komplexných stavieb a realizáciou pre energetické spoločnosti zamerané na výrobou elektrickej energie, energetické distribučné spoločnosti v oblasti prenos a distribúcia elektrickej energie, ako aj riešeniami pre priemyselnú energetiku.

Pre viac informácií: www.livelektra.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4586836  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac