Revízny technik EZ

LiV ELEKTRA, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacodmeny + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok EZ - rozvodných a energetických zariadení bez obmedzenia napätia v priestoroch skupiny A (skupina B nie je podmienkou) a zabezpečovanie úradnej skúšky VTZ elektrických podľa vyhlášky MSVaR SR č. 508/2009 Zb. §12
• vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok – opakovaných a východiskových na vyhradených technických zariadeniach elektrických
• spracovávanie výsledkov z opakovaných odborných prehliadok, skúšok a kontrol
• vyhodnocovanie výsledkov vykonaných revízií elektrického prenosného náradia (STN 33 1600) a periodických kontrol el. zariadení (STN 33 1610) v zmysle vyhlášky
• predkladanie návrhov a opatrení na odstránenie nedostatkov
• kontrola projektovej dokumentácie a jej porovnanie so skutočným stavom
• spolupráca pri návrhu a zostavovaní plánov revízií
• znalosť legislatívnych predpisov a technických noriem
• dodržiavanie predpisov BOZP, ŽP a PO

• odmeny, 13. plat
• mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo
• príplatky za prácu v sťažených podmienkach
• príspevok na dopravu, flexibilný pracovný čas
• podpora III. piliera - DDS
• príspevok na detské rekreácie
• mikulášsky balíček pre deti
• balíček školských potrieb pre deti
• vianočný darček pre zamestnancov
• rekreačný príspevok pre zamestnancov
• možnosť kariérneho rastu, podpora odborného vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• manuálne zručný
• spoľahlivý, zodpovedný, precízny, flexibilný
• tímový prístup k práci
• ochotný sa vzdelávať v odbornej oblasti

Kvalifikačné požiadavky
• odborné vzdelanie a znalosti
• znalosti z oblasti montáže elektrických zariadení
• odborná spôsobilosť podľa Vyhl. 508/2009 Zb. §24 BON (možnosť získania bezplatnej kvalifikácie v spoločnosti)
• je odborníkom spôsobilým na skúšanie a uvedenie do prevádzky elektrických a energetických zariadení bez obmedzenia napätia v zmysle vyhl. MSVaR SR č. 508/2009
• ovláda legislatívne predpisy upravujúce oblasť vykonávania montáže, hlavne vyhl. MSVaR SR č. 508/2009, STN 34 31 00

Spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním, návrhom riešení komplexných stavieb a realizáciou pre energetické spoločnosti zamerané na výrobou elektrickej energie, energetické distribučné spoločnosti v oblasti prenos a distribúcia elektrickej energie, ako aj riešeniami pre priemyselnú energetiku.

Pre viac informácií: www.livelektra.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4586592  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac