Asistent predaja / Vedúci predajne - Littleone

Littleone s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
apríl 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: Predaj sortimentu pre bábätká a deti v novej predajni Littleone v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.
: Ide o predaj dizajnových doplnkov a hračiek pre deti.
: Práca s kasou (terminál, hotovosť) - prax s kasou je vítaná.
: Robenie denných uzávierok.

: odmeny v závislosti od mesačnej tržby
: zamestnanec má zľavy na sortiment v predajni
: možnosť rastu - predajňa Littleone je nový koncept a naša prvá predajňa, preto ak uvidíme v zamestnancovi potenciál, bude časom platovo vyššie ohodnotený a môže sa z neho stať manažér predajne.

Životopisy nám posielajte s FOTKOU. Motivačný list nie je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Práca je vhodná pre milú, usmiatu, komunikatívnu a zodpovednú osobu, ktorá vie komunikovať aj s deťmi.

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným predajom zameraným na detský sortiment.

Tomášikova 16551/5
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

ID: 3607206   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800